Aktuális hírek, információk

videó..

Érettségi előkészítő évfolyam indul

FIATALOK FIGYELEM!
Ha már van szakképzettséged, vagy végzős vagy és szeretnél érettségi vizsgát szerezni, jelentkezz az ország legjobb szakképző iskoláinak rangsorában a nyolcadik helyet elfoglaló Bábolnára.
A Pettkó-Szandtner Tibor Lovas Szakképző Iskola és Kollégium 25 év alatti, szakképesítéssel rendelkező fiataloknak két éves államilag finanszírozott nappali rendszerű képzést indít 2017. szeptember 1. kezdéssel. A második év érettségi vizsgával zárul.
A szakképzettséget a képzés indulásáig kell megszerezni.
Információ kérhető a titkarsag@pettkoiskola.sulinet.hu e-mail címen, vagy a
Jelentkezési lapok letölthetőek a honlapról.

SZKT verseny 2017

Szép eredmény az SZKT versenyen!
Jére Kinga és Rónás Noémi nagyon szép eredményt ért el a Lovász Szakma Kiváló Tanulója Országos Versenyen Pécelen.
Kinga 83,51 %-os eredménnyel a IV. helyezést érte el. Noémi pedig 85,19 %-os eredménnyel III. helyezést szerzett. Összehasonlítás képpen, az I. helyezett eredménye 86,08 % volt.
A gyakorlati napon brillíroztak a lányok. Noémi megnyerte a lovaglást, Kinga pedig a fogathajtást. Kinga e mellett megnyerte a legjobb gyakorlati végrehajtásért járó különdíjat is, aminek köszönhetően iskolánkba került a Kiváló Gyakorlati Oktatásért járó vándorserleg.
Gratulálunk a versenyzőknek, és a felkészítő tanáraitoknak is!